Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,43 zł , zmiana od tamtej pory: 3,54%

Tego gówna

Zgłoś do moderatora
...już żaden prywatny inwestor nie tknie tego dziadostwa. Zero konsekwencji w dzialaniach. Najpierw robia emisje, bo szukaja pieniedzy na inwestycje, a za chwile pobieraja smieszny podatek.
Zostały tutaj same pisowskie fundusze. Jak to Pan Stonoga powiedział "będą was rucha... aż wam będą oczy..." szkoda gadać, szkoda szczepić ryja. Ta partia to jest tragedia, żeby wygrać wybory oddadzą własne gacie.
  • Tego gówna Autor: ~Niezadowolony

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -1,45% 6,66 2022-12-02 13:24:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.