Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,05 zł , zmiana od tamtej pory: -70,10%

technui at buahahahahahahah

Zgłoś do moderatora
zaś ten pajac technik at hahahaha czloowieku nie wiem jak bardzo musisz się ośmieszyć żeby juz nie pisać buhahaa tobie moga pluć w twarz, a ty będziesz piał z zachwytu, że piękny deszcz orzeźwiający pada hahahaha no nie wierze, non stop się kompromitujesz swoimi pseudo niedudolnymi analizami, a dalej udaje eskperta hahahahahahahahahahaha jesteś sto razy lepszy niż kabaret nieudolny człowieku
  • technui at buahahahahahahah Autor: ~hehe

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCENERGY 0,00% 0,31 2023-12-08 15:00:00