Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,70 zł , zmiana od tamtej pory: 18,52%

Technicznie wygląda to tak

Zgłoś do moderatora
Poniżej wykres Magny w interwale tygodniowym na przestrzeni kilkunastu lat. Na poziomie 2,50 znajduje się ważne wsparcie (wierzchołek z 2014 roku). Niedawna świeczka z 25.03 (lokalne minimum) zbliżyła się do wsparcia na 2 grosze - minimum sesji było na poziomie 2,52. W strefie 2,50--2,60 jest bardzo mocne wsparcie. Kilkakrotnie na tych poziomach uaktywniał się popyt i martwiłbym się dopiero, gdybyśmy zeszli niżej. Mamy wyraźny trend wzrostowy i dopóki trzymamy się powyżej 2,50 wszystko jest pod kontrolą. Takie ceny to jest okazja do kupowania.

https://i.imgur.com/YaTzY8M.jpg?2

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA -3,03% 3,20 2021-09-28 15:07:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.