Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,72 zł , zmiana od tamtej pory: 7,85%

technicznie wygląda dobrze

Zgłoś do moderatora
Biorąc pod uwage wykres miesięczny mamy do czynienia ze sporym wzrostem na zwiększonym wolumenie, korekte i dalszy wzrost - wszyscy wiemy co to oznacza :) . Następny opór teoretycznie w okolicach 1,90. Jeśli jutrzejszy dzień da nam wzrosty to na 90% pozbudzik poleci do góry w krotkim terminie. Obawiam się jednak, że wzrosty pojawią się dopiero po pewnym okresie konsolidacji w okolicach 1.65 - 1.75, lub będzie potrzebny bodziec w postaci zadowalającego raportu lub spelukacji pod ten raport ( a raport 4 września na pewno nas nie zawiedzie ).
Jeśli chodzi o wycene na podstawie wskaźników, to powinno tu być minimum 2,80, jeśli weźmiemy pod uwage ich działalności w OZE, oj oj oj :)
  • technicznie wygląda dobrze Autor: olo99

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POZBUD -1,33% 1,85 2020-10-30 16:45:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.