Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,78 zł , zmiana od tamtej pory: 0,43%

Technicznie to jest tak:

Zgłoś do moderatora
Mieliśmy długi trend boczny, jak jest wyjście z czegoś takiego to minimum wysokość trzeba odłożyć na to wyjście. W tym przypadku jest to coś około 5zł. Wiec jak to urwało przy 15/16zł to lądowanie będzie 10/11zł. Taka jest klasyka techniki przy wyjściu z trendu bocznego.
  • Technicznie to jest tak: Autor: ~Sokiowocowe

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CYFRPLSAT 4,73% 12,83 2023-11-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.