Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,86 zł , zmiana od tamtej pory: -37,01%

Technicznie i fundamentalnie

Zgłoś do moderatora
Technicznie - kurs zaczyna kreślić kumulalację oRGR i podwójnego dna.
Fundamentalnie - musi nastąpić wzrost inwestycji w OZE ( szczególnie po Ustawie 10h w farmy wiatrowe). Tutaj ONDE jest czołowym wykonawcą....Zgoda, muszą popracować nad marżami.
Wnioski - Wam pozostawiam

To nie jest rekomendacja - to moje prywatne zdanie.

  • Technicznie i fundamentalnie Autor: ~wizimir

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONDE -1,22% 8,10 2022-09-30 10:21:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.