Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,36 zł , zmiana od tamtej pory: -17,56%

Tech Invest Group (TIG) wchodzą w OZE

Zgłoś do moderatora
Już niedługo czeka nas wybicie na Tech Invest Group (TIG). Na giełde wchodzi Erato Energy, które jest jednym z liderów OZE. Nie jest to krzak jak inne spółki OZE nie majace żadnego instalatora. Na potwierdzenie opinie z google. Sprawdzie sami..
Wygląda to bardzo profesjonalnie.

Wyniki będą publikować co miesiąc.

Za sam maj mają skok przychodów o ponad 300%!!!!!!!!!!!!!

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Erato-Energy-ASI-S-A-Szacunkowe-przychody-Erato-Energy-w-maju-2021-r-8133641.html 
Dodatkowym smaczkiem jest to, że są udziałowcami takich spółek jak Sat Revolution czy T-bull.
Obecne poziomy kursu to śmiech na Sali. Licze na 100% w tym roku
  • Tech Invest Group (TIG) wchodzą w OZE Autor: ~Gwizdek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
LABOCANNA -0,34% 2,77 2021-09-24 17:00:00