Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,07 zł , zmiana od tamtej pory: 508,22%

Teb suche fakty to twoje manipulacje rozwiane

Zgłoś do moderatora
Gostek a potrafisz czytać forum,no nie bo celowo manipulujesz.
To nie suche fakty,twoje manipulacje daną pozycją,masz wytłumaczone wystarczy czytać forum ale po co lepiej zaklinac i wprowadzać w błąd nieświadomych,po co te manipulacje ??

Nie będę się rozpisywać szczegółowo tu masz w skrócie .

Dnia 2024-02-21 o godz. 18:36 ~Pain napisał(a):> A bierzecie pod uwagę, że ta stratą i wtopa fizycznie została rozliczona? Oczywiście nikt dobrego researchu nie zrobi ale pitoli że na koncie mają takie manko. Księgowo i na papierze fakt tak to wygląda, pokażcie mi w raporcie rubryki o zadłużeniu i należnościch bo chyba ślepy jestem. Trochę dodruku było od tamtej wtopy, z wariantów akcje zostały też opłacone więc nie gadajcie już tych głupot. Wiem że polujecie na brak wiedzy i gracie w tą nutę ciągle ale jest to już męczące. A wtopę to ma tutaj prawie każdy i sorry przestańcie ściemniać.Dokładnie jest jak napisałeś, oni to wiedzą dobrze i celowo chcą wymusić spadki strasząc pozostałych tą pozycja często ten zabieg wśród naganiaczy uzywany.Dziwi mnie że ludzie pakują kasę na giełdę a decyzję podejmują na podstawie troli z forum tego czy innego .Inaczej mówiąc.W pozycji tej wykazuje się również kwotę korekty spowodowanej usunięciem błędów, które w sposób istotny wpłynęły na sytuację majątkową i finansową oraz wynik finansowy jednostki za lata ubiegłe oraz skutki zmiany przyjętych zasad rachunkowości. Ponadto jako stratę z lat ubiegłych wykazuje się część ujemnej różnicy, ze zbycia lub umorzenia udziałów (akcji) własnych, przewyższającą kapitał zapasowy.Teraz czym będziecie straszyć upadłościa i to wszystko żeby nabic marne ilości akcji.Poziom troli to dno totalne.

Będziesz dalej zakłamanie brnąć w te manipulacje.
Daruj sobie promowanie twojej indolencji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MUNAR 4,72% 0,44 2025-10-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.