Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,70 zł , zmiana od tamtej pory: 157,47%

TE ZYSKI KTÓRYMI SIĘ PODNIECACIE TO JUŻ ICH NIE MA !!! WAKE UP!

Zgłoś do moderatora
wszyskich piejących z zachwytu nad wynikami tej spółki zapraszam na zimny prysznic! Przypominam, że wyniki spółki są za 2018 rok! Jak czytam że rozwój przez przejęcia to dobry plan, to się zaczynam zastanawiać kto to pisze??? W tych wynikach nie ma wyników spółek zakupionych. Przypominam - Megana zysk z bilansu 124 TPLN, Słoneczko o ile dobrze pamiętam jechało na minusie. Do tego dochodzi problem ze SPAREM RPA który przejmie Piotra i Pawła.Cały zysk został władowany w trzy spółki dwie są na zero, i dwie będą miały problem z procesem który BAC POL wytoczy SPARi RPA. Wszystkich tych którzy będą mi teraz pisali o efektach synergii niech się zastanowią gdzie te spółki się geograficznie znajdują ????? W każdej z nich działają takie same struktury jak przed przejęciem. Więc na czym niby ma byś zaoszczędzone. Poza tym mnie osobiście się wydaje , że NIKT spólek które przynoszą kasę i mają perspektywę rozwoju nie sprzedaje. I ostatnia sprawa, jeżeli Delko wydało 12 baniek na zakupy w zeszłym roku to z czego sfinansują zmiany? Ze strat spółek które kupiło? ZAPISZCIE SOBIE ten tekst i wróćcie do niego po kolejnych wynikach!
  • TE ZYSKI KTÓRYMI SIĘ PODNIECACIE TO JUŻ ICH NIE MA !!! WAKE UP! Autor: ~fabryka_płaczu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO 0,00% 22,40 2020-08-10 12:36:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.