Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,17 zł , zmiana od tamtej pory: -41,18%

Te wyniki za 4q to jakiś koszmar. Za chwilę spółka poprosi sąd o ochronę

Zgłoś do moderatora
przed wierzycielami. Kapitały własne 0,5 mln a długów odsetkowych kilka mln. Nie zdziwię się jeżeli będzie wniosek o upadłość. Jak nie teraz to po wynikach 1 q gdy kapitały zjadą prawie do zera a bank zarząda zwrotu pieniędzy lub oddania sieci światłowodowej.
  • Te wyniki za 4q to jakiś koszmar. Za chwilę spółka poprosi sąd o ochronę Autor: ~Akcyjny
  • BĘDZIE DOBRZE Autor: ~bilans
  • Re: BĘDZIE DOBRZE Autor: ~aldi
  • Re: BĘDZIE DOBRZE Autor: ~aldi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MARSOFT 0,00% 0,10 2019-06-03 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.