Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,79 zł , zmiana od tamtej pory: -5,74%

Te pazerne szuje z Lublina nie mają umiaru

Zgłoś do moderatora
Dasz palec to ci ręke odetną ....

I jak w tym kraju ma być dobrze? Skoro rynki finansowe sa tylko w celu dojenia kasy od drobnych. Nic dziwnego ze taka patologie mamy na mieszkaniowce. Ludzie wchodzą na GPW i widzą co sie dzieje .. ślepi nie są

  • Te pazerne szuje z Lublina nie mają umiaru Autor: ~bml

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB 6,60% 6,40 2023-02-07 09:44:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.