Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,58 zł , zmiana od tamtej pory: 5,43%

Te osoby mogą być bardziej odporne na zakażenie SARS-CoV-2

Zgłoś do moderatora
Naukowcy twierdzą, że osoby, które intensywniej odczuwają gorzki smak, mają we wnętrzu jam nosowych więcej włókien włosowatych (rzęsek), które pomagają usuwać z organizmu drobnoustroje chorobotwórcze. Ich organizm samoistnie wytwarza też więcej śluzu i tlenku azotu, dzięki czemu łatwiej jest im się pozbyć ciał obcych.

https://portal.abczdrowie.pl/osoby-ktore-intensywnie-odczuwaja-gorzki-smak-moga-byc-bardziej-odporne-na-zakazenie-sars-cov-2

Ostatnie badania wykazały, że 1-MNA poprzez działanie na śródbłonek naczyniowy, zwiększa biodostępność tlenku azotu i reguluje zaburzoną pracę śródbłonkowej syntazy tlenku azotu (Bartus i wsp., 2008, Domagala i wsp., 2012 – Literatura  >>).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA -0,20% 10,10 2021-09-16 15:49:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.