Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,00 zł , zmiana od tamtej pory: -24,24%

TBull - Czy to czas na wejście?

Zgłoś do moderatora
Każdy z nas zastanawia się, czy to odpowiedni czas na wejście. Odpowiedź brzmi: To zależy.
Jeśli uważasz, że Ekipa Friza ma na tyle poparcie swoich odbiorców i że wymyślą grę, która jest wyjątkowa w swoim rodzaju dla swoich widzów i nie tylko, to znak że jesteś byczo nastawiony do spółki i wierzysz że Ekipa Friza jej pomoże.
2 kwestia: Każdy rozmawia o umowie z Ekipą, a warto znaleźć inne czynniki które mogą sprawić że cena Tbull może wzrosnąć:
1. Niska kapitalizacja - 38,3 mln zł. Jak na branżę gamedev i jej doświadczenie wydaje się śmiesznie niska.
2. Spółka posiada udziały w spółce The Dust. Jak każdy wie na The Dust będzie rozgrywany scenariusz pod Inkwizytora. Oczywiście, że najprawdopodobniej Inkwizytor pojawi się w 2022 roku, ale sukces gry może przyczynić się do zwiększonego popytu na TheDust, a alternatywą dla innym jeśli zostaną na peronie będzie TBull, który jeśli nie odjedzie będzie dla nich 2 opcją.

Pamiętaj! To Ty decydujesz. Jeśli Twoja strategia zakłada, że TBull to gówno i nic z tego nie będzie , okey pokaż dlaczego tak jest.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL -0,40% 25,00 2021-09-27 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.