Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,02 zł , zmiana od tamtej pory: 74,13%

TARGI GENEWA ODWOŁANE - INTERNETOWE PREZENTACJE NOWYCH MODELI

Zgłoś do moderatora
a MakoLab rozwija produkt Virtual Car 360, który pozwala sprzedawać samochody nowe i używane bez konieczności wizyty klienta w salonie – wszystko może obejrzeć w widoku 3D auta na stronie internetowej...Głównym motoryzacyjnym klientem MakoLabu jest koncern Renault (Nissan, Dacia) i Toyota....Epidemia koronawirusa kolejnym impulsem na nowe zlecenia i rozwój... 
  • TARGI GENEWA ODWOŁANE - INTERNETOWE PREZENTACJE NOWYCH MODELI Autor: ~Andrzej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKOLAB -2,78% 7,00 2020-11-26 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.