Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,00 zł , zmiana od tamtej pory: -18,42%

Tania ropa, drogi $, szczyt sezonu

Zgłoś do moderatora
na enterze w trzecim kwartale zaistniały najlepsze możliwe scenariusze -gwarantujące zysk extra

CRUDE OIL WTI

1lipca 60$
średni 57$

1sierpnia 58$
średni do połowy sierpnia 54$

USD
1lipca 3,74zł
średni 3,81

1sierpnia 3,88zł
średni do połowy sierpnia 3,88zł -ale z tendencją do wyższego

z samych różnic kursowych (enter rozlicza się w $ za czartery z odroczonym terminem) i tańszego paliwa paliwa powinno być dodatkowo 25mln zł za 3kwartał

kolejne reko we wrześniu z ceną powyżej 50zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ENTER -4,62% 31,00 2022-01-18 14:21:55