Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,54 zł , zmiana od tamtej pory: 122,22%

Tam skasowali też ten temat n/w treści z linkami do komunikatów=mafia...

Zgłoś do moderatora
Kolejny raz skasowano wątek, że tu (simfabric) kurs zależy od spółdzielni a nie od licznych -nawet- pozytywnych komunikatów ani od umów z USA, Chinami. Były tylko cytaty i linki tych komunikatów.

Jak to się ma do stosów fałszu, pomówień, manipulacji totalnych treściami komunikatów, ataków nawet personalnych wobec zarządu simfabric, które tutaj zdają się szaleć swą masą...

Czy to nie zastanawia...

Czy to nie potwierdza tezy, że "piotr" może być tylko narzędziem wirtualnym także insiderów zainteresowanych odławianiem taniutkich akcji. Czyż i skromność samych komunikatów o tym nie świadczy...
Inne firmy skromniejsze komunikaty powielają czasem kilka razy /doba a tutaj prawie rekordowe promocje, zwroty kosztów gry w 48h ukazują się 1 raz i to w godzinach tuż przed południem gdy zdaje się to widzieć najmniej uczestników gpw.

Możliwe , że i ten niewygodny wątek zostanie skasowany- publikacja godz. 20,33 dn. 23.05.2023r. prZy kursie ; 3,8550zł

  • Tam skasowali też ten temat n/w treści z linkami do komunikatów=mafia... Autor: ~ekres

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAEN 40,85% 1,20 2023-09-29 17:04:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.