Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,85 zł , zmiana od tamtej pory: 30,81%

Takie tam spostrzeżenie!!!!

Zgłoś do moderatora
Taka spółka z NC jak Prima Minerals po 3 latach wypracowała zysk. Ładnie rośnie . Z 2,5 zł już prawie na 5,9 zł. Kiedyś to kosztowało 300 zł!!!!!!Dlaczego piszę ano , bo to ta sama ekipa tam mąci co na Elementalu.Ktoś tutaj na forum założył wątek Czy daliście sie nabrać na list intencyjny. Powiem tak. Ta spółka podpisywała wiele listów intencyjnych. Wiele zakończyło się lipą. To prawda. Ale też sukcesem zakończyła sie m.in. akwizycja firmy z Niemiec, Turcji. Tak więc pożyjemy zobaczymy. Nikogo nie namawiam na inwestycje. Wiadomo USIAKI są wysoko . Nie wiadomo co się może wydarzyć. Ja tam sobie profilaktycnie mały pakiecik zakupie. Jutro wyniki. Przychody pewnie na poziomie 600 mln zł , zysk netto na poziomie 8 mln zł.Może troche słaba rentowność , ale taki biznes!!!!!To tak na przemyślenie.
  • Takie tam spostrzeżenie!!!! Autor: ~skorpion1

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEMENTAL 0,00% 2,42 2020-12-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.