Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,63 zł , zmiana od tamtej pory: -79,71%

Takie sobie rozważania teoretyczne.

Zgłoś do moderatora
Powiedzmy że Bah doszedł już do siebie i tak skromnie będzie wykazywał zysk netto 8 milionów kwartalnie.To po roku daje zysku netto 32 miliony.Jakieś mniej więcej 0 ,80 zł plus 0,6 zł to jakoś dziwnie znajdujemy się w okolicy 1,5 zł.Zakładając że następny rok równie skromnie  32 miliony.....  ciekwe w jakich rękach już znajdują się akcje po tak długim kresie marazmu i dołowania.Nagle wszstko zaczyna się składać i sklejać? Wyniki po czerwcu pokażą wszystko jeśli chodzi o przyszłość.To najlepszego
  • Takie sobie rozważania teoretyczne. Autor: ~Prezes

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING -4,90% 0,13 2023-09-26 14:00:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.