Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,04 zł , zmiana od tamtej pory: -27,96%

Taką odpowiedź dostałem - co sądzicie

Zgłoś do moderatora
Szanowny Panie

Bardzo dziękujemy za kontakt.

W zakresie produkcji i sprzedaży, w tym masek, Spółka działa według założonego planu.

Wszystkie istotne dla Spółki i inwestorów informacje w tym zakresie Spółka będzie przekazywać w formie raportów bieżących za pośrednictwem ESPI.

Raport bieżący dotyczący publikacji raportów okresowych w roku 2022 r. ukaże się zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29.03.2018 r. do końca pierwszego miesiąca bieżącego roku. Zgodnie z § 79 ust. 2 ww. Rozporządzenia Spółka nie przekazywała raportu kwartalnego za czwarty kwartał 2021 r (RB 2/2021).

Zapraszamy do śledzenia strony Spółki na portalu LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/protektor-s.a./?miniCompanyUrn=urn%3Ali%3Afs_miniCompany%3A1406563 oraz zakładki „Aktualności” na naszej stronie internetowej, gdzie również publikowane są informacje dotyczące bieżącej działalności Spółki.

Pozdrawiam serdeczniePozdrawiam

Magdalena Miklaszewska
Office Manager

Biuro Zarządu

tel. kom. 519 304 348

tel. 81 53 222 31 wew. 115

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR 0,92% 2,19 2023-03-21 16:44:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.