Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,40 zł , zmiana od tamtej pory: 1,12%

Taka jest GPW

Zgłoś do moderatora
To jest GPW i jej slabosc. Kilka milionow kapitalu moze zachwiac stabilnoscia nie jednej spolki mimo jej dobrych wynikow, z perspektywami rozwoju. Jestem na GPW od jej poczatki( z przerwami) i niejedno widzialem i slyszalem. Spoldzielnie szukaja spolek o malych obrotach gdzie latwo moga sztucznie zanizyc kurs jak tez sztucznie doprowadzic do jego wybicia. Wg mnie jedynym sposobem dla inwestorow z malym kapitalem jest w takich przypadkach cierpliwosc i kierowanie sie zalozonym planem. Ja ALL kupilem przynajmniej na rok ze srednia ok 13,5 i nawet gdy cena spadnie nawet ponizej 8 zl ja tych papierow nie sprzedam. Spolka ma b. solidne fundamenty i perspektywy rozwoju i wczesnie czy pozniej dadzo one o sobie zanac ( chyba ze o czyms nie wiem? ) Wg AT rynek jest mocno wyprzedany WILLR -93,75 ale tu dochodzi spoldzielnia i kierunek jest nieprzewidywalny. jak tez nieznany cel spoldzielni.
Wejscie spoldzielni wiaze sie tylko z niestabilnoscia i nieprzewidywalnoscia kursu a nie ze strata... chyba ze komus puszcza nerwy i na to liczy spoldzielnia.
  • Taka jest GPW Autor: ~Konopielka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON -3,21% 13,55 2021-06-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.