Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,83 zł , zmiana od tamtej pory: 9,84%

Taka dziwna moja historia z Venturein...

Zgłoś do moderatora
Miałam kiedyś te akcje kupione po 1,5. Później sprzedawałam trochę drożej, ale źle wpisałam liczbę akcji w zleceniu i na koncie została 1 sztuka. I tak sobie jest ta jedna akcja na tym moim koncie, bo sprzedać to nawet na opłatę w banku by nie wystarczyło...Przez jakiś czas na tej akcji było nawet - 30, a teraz jest +22 %. chyba będą musiała coś do tej sierotki kiedyś dokupić....Poobserwuję więc co się tutaj dzieje....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN -5,63% 2,01 2021-09-28 14:55:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.