Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  143,80 zł , zmiana od tamtej pory: -21,00%

Taka cisza, że nikt nawet ostatniego ESPI nie wrzucił i nie skomentował

Zgłoś do moderatora
https://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/40260353,dom-development-sa-26-2021-uzyskanie-wylacznosci-na-prowadzenie-negocjacji-podpisanie-listu-intencyjnego

Co o tym sądzicie? Raczej info na plus, do tego korektę raczej mamy już za sobą, więc pora chyba jechać na północ, co nie? :)
  • Taka cisza, że nikt nawet ostatniego ESPI nie wrzucił i nie skomentował Autor: tomaslfc14
  • @ostatniego ESPI ??? Autor: prof_wiatr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV -2,07% 113,60 2022-01-21 12:46:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.