Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,06 zł , zmiana od tamtej pory: 39,53%

taka ciekawostka

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Potencjalny-inwestor-zrezygnowal-z-zakupu-przedsiebiorstwa-Libetu-7858436.html

Tutaj gaming ma się dużo lepiej, umowa będzie, spokojnie, co nie zmienia faktu, że po 1,5 roku od zagrania w tą grę, świat poszedł totalnie do przodu (CoD BFV, IS i inne) a Farm51 dorabia strzelnicę GUI i kilka map. Cały inny czas zajmuje poprawianie błędów psychiksów i takie tam. Na zmianie silnika stracili 4 - 5 miesięcy, a co to pomogło ? Powiem kurtuazyjnie niewiele. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 0,80% 25,20 2020-05-28 16:42:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.