Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,40 zł , zmiana od tamtej pory: 93,72%

Tak widelec jestem szczurem który siedzi spocony w norze !

Zgłoś do moderatora
Pamiętaj za takie akcje kiedyś karma do ciebie wróci!!!
Jedyne co potrafi twoja inteligencja to obrazanie innych i śmiech z tego że ktoś ktoś traci pieniądze.
Ale za tego szczura do mnie to nawet zły nie jestem, żeby mnie obrazić musisz się dużo mocniej postarać.
A tak naprawdę to trochę współczuję tobie mnie wychowano zupelnie inaczej, przyjaciele lub znajomi o ile ich masz to mają z tobą ciezko.

Naucz sie chlopie że z krzywdy innych sie nie smieje i się nie wyzywa.
Więc albo nie jestes Polakiem albo wyhowala cię totalna patologia.

I zapamiętaj im więcej kasy w portfelach takich inwestorow jakich mamy na tym forum tym Polska będzie bogatsza, a jak będzie bogatsza to nawet tobie będzie przyjemniej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -2,00% 66,64 2022-05-16 17:01:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.