Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,77 zł , zmiana od tamtej pory: -66,38%

tak sie robi biznesy na bananowej he he

Zgłoś do moderatora
nie posiadam akcji tak zajrzałem tutaj bo mi znajomy o tej spolce powiedzial. Jak poczytalem ze w 2015 r. chcieli zrobic wezwanie po 0,75 to mi wlosy deba na glowie stanely a tu prosze 2 lata pozniej wezwanie po 5,80 - ładnie Was chcieli oskubać he he ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLCOLORIT 0,05% 1,94 2023-10-02 17:00:00