Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,23 zł , zmiana od tamtej pory: 13,33%

Tak mi przykro Lubawo

Zgłoś do moderatora
Sprzedałem akcje Lubawy po 2 miesiącach (z lekką stratą - ale miałem już dość i ślubu z Lub. nie brałem) i kupiłem No Gravity Games - w 2 dni (!!) zarobiłem 19 % !!!! Włąśnie wydali nową, przebojową grę.
Pozdrawiam wielbicieli Lubawki i wzywającego do sprzedaży po 0,86 gr Pana Dobrodzieja Właściciela i Pana Prezesa (godziwa wartość)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
LUBAWA 0,00% 1,39 2021-06-11 17:00:00