Forum Giełda +Dodaj wątek

tak jak podejrzewałem

Zgłoś do moderatora
tak jak sądziłem
ten cały wzrost i zainteresowanie spółką było czysto spekulacyjne. dobrze że wyszedłem na 3,40. dziękuję za wzrost od 1 zł. jak znowu wróci do tej wartości to wejdę ponownie, a na razie kupuje MADKOM. firma ciągle się rozwija i stale podpisuje nowe kontrakty, jak choćby dziś.

trzymam kciuki za igorię. mam nadzieję, że znowu ją kupię.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -5,02% 0,27 2022-01-24 11:27:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.