Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,40 zł , zmiana od tamtej pory: -36,63%

Tak jak ktoś wcześniej pisał - kasę będą ciągnąć bez końca.. Ile wejdzie

Zgłoś do moderatora
I znowu... kolejne projekty. Chcemy 6-7, albo 40-80. Tylko dajcie kasę. Obiecujemy. Wymyślimy ile wejdzie...
Czy oni mają choć cokolwiek skończonego z pełnym dopuszczeniem do obrotu i co by było atrakcyjne dla licencjobiorcy? Czy dalej sprzedają historyjki o kolejnych super innowacyjnych projektach? Według raportu zakończone prace rozwojowe wymieniaja tylko pacepress. Tu jest bardzo daleka droga.

Maszynka do mielenia kasy na "badania" i "rozwój". Tandeta. Tu będą jeszcze niezłe jaja.
Nawet nie działają ich wszystkie pliki z raportu rocznego... żenada...
https://www.gpw.pl/spolka?isin=PLMDNCE00016#reportsTab1

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDINICE 0,00% 21,80 2021-12-02 16:32:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.