Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,25 zł , zmiana od tamtej pory: 16,87%

Tak działają właśnie pseudo patryoci jak się nazywają

Zgłoś do moderatora
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-problemy-z-kpo-polska-nie-zdazy-wydac-wszystkich-pieniedzy,nId,5692711
Blokują pieniądze dla rozwoju kraju !!!!!!!!!!!!!!!! To jest patryotyzm hahahahhahahahahha ta sekta teraz za tvp propaganda wmawia dla ciemnego ludu że Unia blokuje pieniądze a prawda jest taka że Unia blokuje pieniądze dlatego że pisowski nierząd chce upolityczniać sądownictwa po to żeby ich partyjni sędziowie nie osadzili za to co zostało wydane z publicznych pieniedzy mld np Ostrołęka PCK wybory sasinowe łączenie spółek energetycznych z nierentowny górnictwem bo górnicy to wyborcy komuny i marionetki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 1,69% 9,64 2022-05-16 17:00:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.