Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  115,60 zł , zmiana od tamtej pory: 5,71%

Tak dużego Dodruku, rozdawnictwa, inflacji nie oszukasz.

Zgłoś do moderatora
Wartość księgowa też musi wzrastać wraz z zeszmaceniem pieniądza na całym świecie. Sprzęt będzie drożeć. Istotni producenci którzy mieli przestoje , masowe zwolnienia, ponowne masowe zatrudnienia, mają dodatkowe koszty. Te koszty spowodują podwyżki cen sprzętu. Amica, która cały czas pracuje, wypełnia dziurę może być zwycięzcą. Trzymam kciuki za automatyzację i samowystarczalność energetyczną.
  • Tak dużego Dodruku, rozdawnictwa, inflacji nie oszukasz. Autor: ~Sko_Wronek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMICA -2,24% 122,20 2022-01-18 10:57:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.