Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  48,80 zł , zmiana od tamtej pory: 1,26%

Tak było - tak jest

Zgłoś do moderatora
Inwestorzy z długim stażem pamiętają wyczyny Leszka w tym LCC, a zwłaszcza jego debiut i słowa w mediach, które wielokrotnie kierował Leszek do akcjonariuszy zadłużonych w Getinie z dźwignią 1000% na te papiery. Trochę się tego uzbierało zanim doszedł GetBack i ostatecznie dobił gwóźdź.
Nie po drodze mi z PiS i nie po drodze z Czarneckim, byłym współpracownikiem SB https://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/leszek;czarnecki;wspolpracowal;z;sb,176,0,352432.html

Zamiast stawienia czoła problemom Idea Banku, Czarnecki zwyczajnie zwiał do Stanów. Jasne, jasne nie powiedział ostatniego zdania do KNF i innych organów, działając przez prawników. Jednak istnieją obawy, że oczekuje w swojej "norce" na przedawnienie roszczeń obligatariuszy, emerytów lokujących w obligacje i inwestorów wobec swojej osoby. Szczwany lisek
  • Tak było - tak jest Autor: ~Autor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
UNICREDIT 0,00% 49,41 2022-05-27 11:49:32