Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,02 zł , zmiana od tamtej pory: -18,73%
powoli kończy się niski poziom cenowy. Zaczniemy kilkuletni marsz w górę. Hossa budowlana potrwa do 4 lat. Papier będzie rósł jak GANT swego czasu. Kto za, kupuje, lub już ma. Wzrosty przed nami. To co do tej pory zrobiliśmy to naprawdę jest nic. Kto siedzi lata, ten to powinien poczuć.
  • tak Autor: ~powiem
  • Re: tak Autor: ~dodam
  • Re: tak Autor: ~Avas
  • Re: tak Autor: ~buja
  • Re: tak Autor: ~sorki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MIRBUD 4,08% 4,08 2021-10-18 17:03:39