Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,00 zł , zmiana od tamtej pory: -46,67%

Tails of Iron jest piękny, niezwykle klimatyczny, a jednocześnie uroczy

Zgłoś do moderatora
Wszystko w grze jest piękne, od niezwykle szczegółowego tła i postaci po to, jak te postacie poruszają się po tych tłach. Redgi szybko potyka się po terenie, a jego ataki wyglądają na szybkie, ale ciężkie: dokładnie to, czego można oczekiwać od małego, rycerskiego szczura ze znacznie za dużym mieczem. Gryzonie mówią sygnałami dźwiękowymi i gwizdkami, których znaczenie pojawia się w postaci stylowych ikon w dymkach nad nimi. Gdy sytuacja tego wymaga, miły, ciepły głos Douga Cockle'a zapewnia kontekst. Tails of Iron doskonale przedstawia się jako bajka dla dorosłych. Niewiele jest gier, które tworzą tak mocny, spójny klimat.
  • Tails of Iron jest piękny, niezwykle klimatyczny, a jednocześnie uroczy Autor: ~czytac

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNILABGAM -10,61% 16,00 2023-05-29 16:48:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.