Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,48 zł , zmiana od tamtej pory: -5,92%

Tabletka na COVID-19 jeszcze w tym roku? To możliwe.

Zgłoś do moderatora
Ale zapewne nie dla Pharmeny.
Naukowcy ścigają się w szukaniu skutecznego leku na COVID, który można by dostać na receptę przy pierwszych objawach choroby. Być może takim lekiem, który zmieni bieg pandemii, będzie testowany w USA Molnupiravir.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PHARMENA 8,22% 10,80 2021-10-19 10:09:14