Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,00 zł , zmiana od tamtej pory: -11,11%

Ta Pandemia nabiera rozpedu!!!!! Sopharma!!!!!! Szczepionki!!!!!!

Zgłoś do moderatora
Czekac na info
Szczepionki .Miliony ludzi trzeba bedzie zaszepic!!! Sopharma moze stac sie graczem w walce z Covidem!!!Wielkim graczem!!!!
Maja ogromny potencjal!!!!Zaklad produkcyjny najwyzszej jakosci!!!Wysokowyspecjalizowana kade!!
Produkty ktoe w pandemi beda potrzebne!!!coraz wieksze zapotyrzebowanioe bedzie na produkty!!Trzeba bedzie zwiekszyc produkcje!!!!!!Marze w gore??O ile 10 %20%?
Tu kierunek wytycza Pandemia!!!! 100zł??? 200 zł???
  • Ta Pandemia nabiera rozpedu!!!!! Sopharma!!!!!! Szczepionki!!!!!! Autor: ~Szczepan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOPHARMA 0,00% 8,00 2021-07-23 14:48:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.