Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,00 zł , zmiana od tamtej pory: -36,92%

ta ma FF o wiele bezpieczniejszy- uchowana do dziś

Zgłoś do moderatora
1
Zarząd Zeneris Projekty S.A. z siedzibą w Poznaniu _"Emitent"_ w nawiązaniu do raportu ESPI 10/2022 z dnia 15.07.2022r. informuje, że w dniu 21.07.2022r. otrzymał obustronnie podpisaną umowę z Miejskimi Wodociągami i Kanalizacją Sp. z o.o. z siedzibą w Chodzieży, w przedmiocie zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznych na 5 obiektach Miejskich Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Chodzieży.

Kwota brutto całości zamówienia wynosi 1 442 491,11zł.

Spółka uznała tę informację za istotną ze względu na wartość umowy.

https://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/company/2147,0,0,0,1
  • ta ma FF o wiele bezpieczniejszy- uchowana do dziś Autor: ~wiwi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONDE 1,99% 8,20 2022-10-03 09:20:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.