Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,91 zł , zmiana od tamtej pory: 1,52%

ta emisja to pikuś - matematyka!!!

Zgłoś do moderatora
10.000.000 PLN/131.000.000 PLN (10mln+121mln), to raptem 7,6 %, a ostatnio cena akacji spadła ok. 20 %....naganiacze na spadki wykorzystali okazje do taniego odkupu......
Jest to pikuś dla akcji firmy, która ma tak gigantyczne perspektywy...dlatego budzi się rozum i poniżej 6 , nie chcą zejść :)
  • ta emisja to pikuś - matematyka!!! Autor: ~BeWu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SUNEX 0,67% 6,00 2021-06-24 13:35:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.