Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,09 zł , zmiana od tamtej pory: 45,38%

T-Mobile rozpoczął współpracę z telewizją 4 FUN.TV

Zgłoś do moderatora
Wcześniej T-mobile zaczął współpracować z agencją reklamową bridge2fun, która jest spółką w 100% należącą do 4Fun Media, a teraz T-mobile rozpoczął współpracę z telewizją 4Fun.TV

Startuje codzienne pasmo Electronic Beats by T-Mobile czyli międzynarodowa platforma lifestylowa oferująca użytkownikom kontent muzyczno-rozrywkowy.

http://gsmonline.pl/artykuly/tmobile-4fun-tv

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA -1,07% 7,40 2022-01-24 11:06:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.