Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,44 zł , zmiana od tamtej pory: 250,93%

Szykuje się rekordowy rok ,zakłady pracują pełna para..

Zgłoś do moderatora
Prezes słusznie wspomniał o dwucyfrowych wzrostach zysku, także spore wieloletnie inwestycje mocno podnoszą wartość firmy,na razie kurs tego nie odzwierciedla ale sądzę że na koniec roku fundusze przypilnuja.Warto zauważyć że już CZTERY lata temu byliśmy na podobnych poziomach cenowych a w tym czasie wartość majątku urosła o około 40%-50%Czyli SKRAJNE NIEDOWARTOSCIOWANIE
  • Szykuje się rekordowy rok ,zakłady pracują pełna para.. Autor: ~Pet

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KREC 0,00% 22,60 2022-07-05 14:45:39