Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,50 zł , zmiana od tamtej pory: 6,45%

Szykuje się mała afera

Zgłoś do moderatora
"Szef Tower Investments Bartosz Kazimierczuk przekonuje w rozmowie z serwisem, że akcja była zgodna z prawem i "nie jest wymierzona w Lidla". Jak podkreślił, kampania miała potrwać tydzień. Jak dotąd jego spółka nie spotkała się z reakcją prawną ze strony Lidla, ale zapytany, czy spodziewa się pozwu, Kazimierczuk odpowiada: "liczymy na to"."

https://businessinsider.com.pl/finanse/handel/lidl-i-plakaty-zostan-w-domu-w-warszawie-siec-to-nieuczciwa-konkurencja/kfek137?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_bi&fbclid=IwAR3Um9moswdfryZ43e4AxR95RpIs1foa5cij4KQfMnSOdBXBLbkoCxsQD_w

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TOWERINVT 0,00% 16,50 2021-09-21 13:06:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.