Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,95 zł , zmiana od tamtej pory: 102,02%

Szykuja sie przejecia !!! Przychody maja wzrosnac do 20 mln !!

Zgłoś do moderatora
Zarząd easyCALL.pl prognozuje, że dzięki przejęciom mniejszych, alternatywnych podmiotów, zwiększy w tym roku przychody do poziomu 20 mln zł. Tym samym stanie się jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych w gronie średnich podmiotów. - Będziemy szukać wyłącznie zdrowych i perspektywicznych operatorów, których profil działalności pasuje do strategii easyCALL.pl. – zapowiada Leszek Moszczyński, nowo powołany Dyrektor ds. Współpracy Międzyoperatorskiej. Jego zdaniem konsolidacja jest przy dojrzałym rynku telefonii stacjonarnej nieunikniona i naturalna - Moim zdaniem na rynku jest miejsce dla paru bardzo dużych operatorów oraz kilku mniejszych świadczących usługi alternatywne, wyspecjalizowane w danym segmencie biznesowym. – przekonuje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL -20,63% 10,00 2021-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.