Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  109,10 zł , zmiana od tamtej pory: -10,27%

Szortom nie po nosie wczorajsza sesja, bo trole miały nockę.

Zgłoś do moderatora
Wstaję sobie rano a tu taki wysyp nocnego trolowania i wypisywania bzdur.... a to mnie tylko utwierdza w przekonaniu że zaczynają jeł, opy panikować a wczorajsza sesja nie była zgodna z "ich" planem... dzisiaj trzeba być przygotowanym na trudną sesję bo będą chcieli za wszelką cenę zatrzymać wzrosty ...będzie ich to sporo kosztować, a z tego co widzę akcjonariat mamy coraz mocniejszy ...

jeszcze chwilę panie i panowie, oby tylko nie było dużych spadków na szerokim, i będą uciekać manipulanci z prędkością światła ... a akcje trzeba odkupić, a drzwi są wąskie bo nikt tych papierów teraz nie odda niżej niż 150 - 200 zł ...

i przypominam WOH blisko - a to będzie strzał w 10

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TSGAMES -5,41% 97,90 2022-09-23 17:03:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.