Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,40 zł , zmiana od tamtej pory: -17,39%

Szeroka oferta dla magazynów dobą dźwignią dla GKI/ PJPM

Zgłoś do moderatora
link 

Grupa spółek przemysłowych PJP Makrum może stać się beneficjentem dobrej passsy rynku magazynowego, z uwagi na bogatą ofertę skierowaną dla tej branży.
– W portfelu posiadamy spółkę Projprzem Budownictwo realizującą obiekty magazynowe, spółkę PromStahl dostarczającą systemy przeładunkowe oraz Promlift oferującą wyposażenie magazynów w infrastrukturę składowania oraz wózki widłowe. Jesteśmy w stanie dostarczyć klientowi kompleksową realizację inwestycji – podsumowuje Piotr Szczeblewski.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROJPRZEM -3,80% 15,20 2021-09-24 14:55:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.