Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,88 zł , zmiana od tamtej pory: 2,46%

Szef misji kosmicznej NASA Endeavour STS-49 konsultantem w RedDeerGames

Zgłoś do moderatora
Szef misji kosmicznej NASA Endeavour STS-49 konsultantem i Inwestorem w RedDeerGames (spółka portfelowa PMPG).

Dr Alexander Nawrocki, były dyrektor Narodowej Agencji Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej w Kanadzie oddelegowany do NASA, pełniący obowiązki na najwyższym szczeblu, będzie konsultantem RedDeerGames podczas produkcji gry „Time Hole”.

Jest to gra indie z gatunku horror, inspirowana takimi klasykami jak "Space Odyssey" i "Solaris”, której fabuła osadzona jest na tajnej, załogowej stacji kosmicznej umieszczonej na orbicie okołoziemskiej w pobliżu Księżyca. Więcej o głównym bohaterze gry i jego historii dowiemy się po premierze, która zaplanowana jest na czwarty kwartał br.

Szczegóły w komunikacie prasowym: https://media.pmpg.pl/pr/665777/szef-misji-kosmicznej-nasa-endeavour-sts-49-konsultantem-i-inwestorem-w-reddeergames 
  • Szef misji kosmicznej NASA Endeavour STS-49 konsultantem w RedDeerGames Autor: ~ir_pmpg
  • kurs w kosmosie Autor: ~student
  • Re: kurs w kosmosie Autor: ~arek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PMPG 0,00% 5,00 2021-07-22 11:02:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.