Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,60 zł , zmiana od tamtej pory: 6,64%

Szef Energoatom: Ryzyko wybuchu w Zaporożu bardzo wysokie.

Zgłoś do moderatora
"... w Zaporożu może się wydarzyć kolejna Fukushima. Wszystko z powodu długotrwałych przerw w dostawach energii elektrycznej - powiedział szef kijowskiego koncernu Energoatom Petro Kotin, cytowany przez Antona Heraszczenko... "
  • Szef Energoatom: Ryzyko wybuchu w Zaporożu bardzo wysokie. Autor: ~Robert

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 2,99% 24,10 2023-03-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.