Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,00 zł , zmiana od tamtej pory: 33,83%

Szczepionka COVID-19. Ale wiadomość! Cały świat wkrótce odetchnie?

Zgłoś do moderatora
Szczepionka COVID-19. Ale wiadomość! Cały świat wkrótce odetchnie?

Amerykański koncern farmaceutyczny Pfizer ogłosił, że w ciągu kilku najbliższych dni będzie starać się o zatwierdzenie swojej szczepionki na COVID-19. Badania wykazały, że ma ona 95-procentową skuteczność i nie budzi poważnych obaw, jeśli chodzi o bezpieczeństwo.

KONIEC COVID

INFO Z DZIS
CZEKAC NA 10ZŁ
Buhahahha

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMREST 3,61% 32,12 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.