Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,98 zł , zmiana od tamtej pory: -26,85%

Szansa na duży zysk

Zgłoś do moderatora
Spółka demar z nowego targu która cena wygrywała większość przetargów na buty wojskowe oszukiwała dając fatalny materiał brak wodoszczelności i ocieplenia był tańszy znacznie ale nie spełniał wymagan buty zimowe dla wojska do wymiany obecnie Wojas robi zamówienie do UE i ma zajęte moce przerobowe to duża szansa dla Protektora tamten już wypadł oszukał na ok 70 mln w 6 lat przez w areszcie część dóbr i środków zabezpieczona zobaczymy na ile Protektor na tym skorzysta

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR -3,11% 2,18 2023-03-30 13:25:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.