Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,00 zł , zmiana od tamtej pory: -13,14%

Szansa dla Drageus Games jako przyszłego dewelopera FOREVEREN?

Zgłoś do moderatora
Czyżby szansa dla Drageusa? FOREVEREN będzie szukał developerów. Po cenie jakiej kosztuje Drageus Games - deweloper między innymi na Nintendo, myślę że warto zaryzykować

"Zarząd Forever Entertainment S.A. (FE) informuje, że Forever Seed Fund S.A. (FSF), podmiot, w którym FE posiada 100% akcji, zawarł umowę z Nintendo Co., Ltd. (Nintendo) z Japonii .

Zgodnie z postanowieniami umowy, FSF we współpracy z Nintendo będzie poszukiwało deweloperów - w szczególności w Polsce i Europie Wschodniej, ale nie ograniczając się tylko do tej części świata - posiadających, realizujących lub planujących wykonanie wysokiej jakości gier. W ramach tej umowy FSF będzie nawiązywało współpracę z wyselekcjonowanymi deweloperami w celu wydania ich gier na konsoli Nintendo Switch."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FOREVEREN -4,25% 6,08 2022-01-21 17:00:00