Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,71 zł , zmiana od tamtej pory: 22,30%

Szanowni Leszcze..

Zgłoś do moderatora
Szanowni Leszcze,jak ktoś puści bąka, to Wy dostajecie biegunki.Przykro ile kasy dzisiaj straciliście.To jest spółka dla poważnych
i nie strachliwych inwestorów.Im szybciej wyleszczycie się tym lepiej będzie dla tych którzy pozostaną.New Connect jest dla Was.
Pozdrawiam i życzę sukcesów na giełdzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORANGEPL -1,20% 8,20 2022-01-21 12:44:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.