Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,50 zł , zmiana od tamtej pory: -1,71%

Szacunek dla mnie

Zgłoś do moderatora
Witam!
Tu Boguś, tak jak już wcześniej pisałem pozdrawiam i witam każdego. Ktoś by powiedział, że kurs teraz w czarnej... Ja mu na to rzeknę tak: kurs jest w dobrej kondycji, a co do ciemnego tego u dziewczyn, to najciemniej jest przed zachodem słońca. Czy coś takiego. Rozumiecie aluzję? Tam na dole hehehe, ale co to ja będę gadał, jedni robią inni mówią.

Pozdro dla chłopaków na Inno: Góral, Hiszpan, Panorama, Szkot (bo przecież bardzi to takie chłopy co tam te hałtury robili), no jak tu kogoś brakuje to wiecie „o co cho” w innogin

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INNOGENE 1,18% 17,20 2020-09-23 17:04:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.